5 липня в Миколаївській громаді на площі Енергетиків пройшов захід, присвячений трагічним подіям 2014 року

Дата: 09.07.2019 09:50

Фото без описуНа ньому були присутні мешканці міста, керівники установ та організацій, представники влади.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів та мирних мешканців Миколаївки, які так і не дочекалися мирного неба над рідним містом.

Протягом дня люди покладали квіти або запалювали лампадку біля Палацу культури, як знак пам’яті про тих, кого ніколи не забудемо…

Керівництво громади поклали квіти до пам'ятних знаків загиблим воїнам – учасникам АТО, зокрема Чепелюку Володимиру Миколайовичу (14.05.1992- 03.07.2014)  сержанту  80-ї окремої аеромобільної бригади Збройних сил України, який загинув 03.07.2014 у м. Миколаївка під час виконання бойового завдання та до пам’ятного знаку загибелі екіпажу вертольоту Мі-2У ЗС України біля села Малинівка.