Щодо проведення місячника профілактично-роз’яснювальної роботи з питань профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті

Дата: 07.08.2019 17:09

Фото без описуУ зв’язку із значною кількістю випадків травмування населення на залізничному транспорті у червні 2019 року з 15.07.2019 по 15.08.2019 проводиться місячник профілактично-роз’яснювальної роботи з питань профілактики невиробничого травматизму на залізничному транспорті серед населення, учнів шкіл, студентів вищих начальних закладів, працівників підприємств.

Миколаївська міська рада з ціллю недопущення випадків травмування населення громади просить ознайомитись з «Правилами безпеки громадян на залізничному транспорті України» і неухильно їх дотримуватися.

Міський голова                                                                          Цикунова О.М.