До уваги сільгоспвиробників Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади!

Дата: 07.10.2019 13:16

Міжнародною організацією DRC (Данською Радою у справах біженців) розробляється нова програма економічного розвитку Донецької та Луганської областей, націлена на підтримку вразливих верств населення. У звязку з цим Данська Рада у справах біженців розпочинає збір заявок для бізнес-партнерства (додається). Проект може бути реалізований шляхом софінансування DRC та бізнес-сектору, розвитку виробниче-збутових ланцюгів в виробництві та реалізації сільгосппродукції.

За наданням методичної допомоги в розробці проектів звертатися за телефонами:

(+380509731753) Шамшин Денис Олегович – заступник начальника управління – начальник відділу залучення інвестицій та розвитку сільських територій управління  соціально-економічного розвитку, з питань земельних відносин та водного господарства департаменту АПК та РСТ облдержадміністрації;

(+380930760307) Радченко Анна – начальник відділу економічного розвитку DRC;

(+380930735373) Двоєглазова Ольга – провідний фахівець з економічного розвитку DRC.