До відома керівників селянських (фермерських) господарств

Дата: 28.10.2019 13:57

Фото без описуДоводимо до Вашого відома що 26-29 листопада ц. р. в Афінах буде проводитись Грецько-Український Економічний Форум.

Зазначений захід відбуватиметься за участі представників ділових кіл Греції, Федерації підприємців Греції, торгових палат мм. Афіни та Пірей. Ключовими напрямками Грецько-Українського форуму визначені аграрна, харчова промисловість, судноремонт/суднобудування, інновації.

Програмою форуму також передбачені відвідування виробничих потенціалів мм. Патри та Ламія (аграрна, харчова промисловість), а також зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування та бізнесменами.

З української сторони співорганізатором виступає ГС «Міжнародний центр сприяння підприємництву».

Контактна особа: Пахній Володимир Васильович, тел. 068 599 33 22.

Проект програми форуму додається.