Про реєстрацію до участі у виставці в Іспанії

Дата: 07.02.2020 09:41

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України та Центру підтримки експорту КТПП, запрошує українські малі та середні підприємства агропродовольчого сектору до участі у колективному стенді України на виставці ALIMENTARIA 2020, яка відбудеться 20-23 квітня 2020 року у м. Барселона, Іспанія.

До участі запрошуються малі та середні підприємства-виробники усіх видів круп та борошна, кондитерських виробів, здорових снеків, випічки, ягід та фруктів, безалкогольних напоїв. Учасники самостійно покривають реєстраційний внесок від компанії – 696 євро та логістичні витрати (переліт, проживання), доставку зразків.

Реєстрація триває до 11 лютого 2020 року включно.

Зареєструватись та дізнатися більше про участь у виставці можна за посиланням: