Результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Дата: 18.02.2020 16:47

Фото без описуВідділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 13 лютого 2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради.

За результатами конкурсного відбору конкурсна комісія рекомендувала Крутько Лілію Миколаївну щодо призначення на посаду директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради.

Наказом по відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради № 13-к від 14.02.2020 р.   Крутько Лілія Миколаївна призначена на посаду директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради на умовах контракту строком на 6 років.