Результати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Дата: 18.02.2020 16:47

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 13 лютого 2020 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради.

За результатами конкурсного відбору конкурсна комісія рекомендувала Крутько Лілію Миколаївну щодо призначення на посаду директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради.

Наказом по відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради № 13-к від 14.02.2020 р.   Крутько Лілія Миколаївна призначена на посаду директора Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Миколаївської міської ради на умовах контракту строком на 6 років.