Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради інформує!

Дата: 03.04.2020 15:29

6 квітня по всьому світу відзначають Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Україна щороку активно долучається до відзначення цього свята, розуміючи, що спорт має унікальну силу для того, щоб сприяти об'єднанню людей навколо миру, дружби та розвитку. Численна кількість спортсменів України встигли показати білу картку на знак миру та спокою в світі.

Цьогоріч пропонується атлетам та спортивним організаторам долучитися до акції #WHITECARD із своєї домівки.

Все просто: протягом 2-6 квітня треба викласти в соціальних мережах креативне фото із білою карткою в руках (приклад фото у додатку) й розповісти про свою мотивацію у спорті або про значення спорту в своєму житті.

Усі бажаючі можуть надавати нам свої матеріали для висвітлення на наших електронних ресурсах (nocdonetsk@gmail.com, sportypr.press@gmail.com)

Фото позначити хештегом #WhiteCard й тегнути @peaceandsport та the_olympic_team_ua