Дата: 03.04.2020 15:30

Відділ освіти,культури, сім'ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що на базі Донецького  обласного дитячо-молодіжного центру створено тимчасовий обласний координаційний центр волонтерів, з метою забезпечення єфективної координаціїї дій волонтерів та ініціативних волонтерських групп, діяльність яких спрямована на запобігання пошеренню гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Основні завдання центру:

- створення та сиситематичне оновлення  електронної бази даних  щодо волонтерів та ініціативних  волонтерських групп;

- створення та систематичне оновлення електронної бази даних  щодо осіб,які потребують допомоги;

- прийом заявок від волонтерів щодо першочергових потреб для здійснення волонтерської діяльності;

- здійснення комунікацій за допомогою засобів телефонного зв'язку та електронної пошти з волонтерами, координаторами на місцевому рівні.

Центром створено базу волонтерів, що готові працювати у своїх населених пунктах, у якій зареєстровано вже понад 100 волонтерів .

Центр працює щоденно з 8.00 до 20.00.

Номер гарячої лінії центру 099 710 32 73.

Електронна адреса: obl.volonter.centr@gmail.com

Практичним психологом Донецького обласного дитячо-молодіжного центр надаються індивідуальні психологічні консультації учнівсько-студентської  та робітничої молоді. Консультації  надаються  щодня ( крім суботи та неділі ) з 9.00 до 18.00 в телефонному та on-line форматах.

Контактна особа: Тетяна Єфремова, тел. 095 429 20 53