Відділ освіти,культури, сім'ї, молоді та спорту                 Миколаївської  міської ради повідомляє!

Дата: 06.04.2020 11:09

З метою зниження рівня дитячої смертності та травматизму, громадською організацією «Трафік Челлендж» спільно з Благодійним фондом « Демократичний розвиток» започатковано проект « Ukrainian Safety Park International hub – територія розвитку безпеки.

Завданням  проекту є поширення серед молоді найкращих практик захисту життя та здоров’я, загальнонаціональне підвищення рівня безпекової культури.

За інформацією громадської організації впродовж 2020 року планується навчання за 15 програмами з безпеки від найкращих експертів-практиків ( інформаційна безпека,психологічна безпека, протидія насиллю,економічна безпека,безпека дорожнього руху,безпека здоров’я та харчування, пожежна, хімічна,електрична, екологічна, статева безпека, поведінка у надзвичайних ситуаціях та безпека для батьків і педагогів) з отриманням за результатами навчання відповідних сертифікатів.

Надсилаємо в порядку інформування презентацію з описом проекту ( додається).