ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 11.06.2020 16:40

Для осіб, які користуються в режимі  онлайн електронним сервісом subsidii.mlsp.gov.ua

Міністерство соціальної політики в умовах установлення карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, провело роботу щодо доопрацювання програмного забезпечення електронного сервісу „Система попередньої реєстрації документів про призначення житлової субсидії” (далі : електронний Сервіс) в частині надання можливості прикріплення в електронному вигляді сканованих документів до Заяви про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України 02 травня 2018 року № 604 (у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 23 жовтня 2019 року № 1528), та Декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, затвердженої наказом Міністерства соціальної політики України 02 травня 2018 року № 604 (у редакції наказу Міністерства соціальної політики України від 21 листопада 2018 року № 1740).

В ектронному Сервісі передбачено можливість приєднання файлу із сканованою копією документу, який належить до одного з зазначених видів (в .pdf -форматі):

- документи, які підтверджують фактичне місце проживання особи, відмінне від адреси реєстрації за адресою домогосподарства;

- договір оренди житлового приміщення;

- документи, що підтверджують факт надання особою соціальних послуг;

-довідка про доходи, інформація про які відсутня в ДПС та Пенсійному фонді України;

- документи, що підтверджують факт перебування особи в складних життєвих обставинах;

- інше.