Шановні керівники підприємств!

Дата: 22.06.2020 15:58

З метою урегулювання відносин у сфері розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до п.1 ст.16 Закону України «Про рекламу», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року  № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення Миколаївської міської ради від 26.05.2020 №14-XLII-8 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади», виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє наступне.

Вам потрібно звернутись до відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради за отриманням дозволу на розміщення зовнішньої реклами, яку Ви використовуєте і розміщуєте на спеціальних тимчасових, стаціонарних конструкціях – рекламоносіях, а також на зовнішних поверхнях будинків, споруд.