Шановні мешканці громади!

Дата: 20.08.2020 13:43

Фото без описуЯ закликаю всіх мешканців громади дотримуватись карантинних обмежень. Користуйтеся засобами індивідуального захисту, показуйте на власному прикладі, як потрібно поводитися в ситуації, що склалася,   адже лише так  ми зможемо зберегти здорову ситуацію в громаді під час вимушеного карантину. Зупинити поширення коронавірусної інфекції ми зможемо тільки змінивши себе.

На жаль, 18 серпня було отримано результати, що підтверджують наявність  коронавірусної хвороби середньої важкості у 1 мешканця громади. Це 59-річний чоловік, який за кордоном не був та проживає один.  19 серпня хворого направлено до інфекційної лікарні в Бахмуті. З’ясовується коло осіб, які контактували із хворим.

Сьогодні, як ніколи, ми маємо згуртуватися і діяти разом. І чим відповідальніше ми поставимося до дотримання карантинних обмежень, тим швидше зможемо повернутися до звичного життя.

Бережіть себе та будьте здорові!

З повагою,

Перший заступник міського голови