Шановні мешканці громади!

Дата: 28.10.2020 14:58

Восени відпочинок біля водойм не такий активний, як влітку, проте не варто забувати про безпеку. Осінні місяці прийнято вважати найкращим часом для рибного лову. Але такий вид відпочинку приховує в собі чимало небезпек.  Особливо небезпечний вихід на водойми на човні.  Щоб такий відпочинок не обернувся бідою, рибалкам необхідно суворо дотримуватися правил безпечної поведінки на воді в осінній період. У разі використання плавзасобів у даний період суворо забороняється:

- рибалити на човні громадянам, які не вміють плавати;

- виходити в плавання при відсутності рятувального жилету, спеціального термоодягу, змінного теплого одягу;

- виходити в плавання при мінусових температурах, у вітряну погоду, в нетверезому стані, на несправному плавзасобі, в темний час доби;

- перевантажувати плавзасіб;

- брати з собою дітей.

Так само не варто забувати про те, що восени температура води низька і у разі якщо людина опиниться у воді, намоклий одяг тут же потягне її донизу, а холодна вода буде сковувати рухи. Врятуватись в такій ситуації без сторонньої допомоги буває досить важко.

Дотримуйтесь правил безпеки на водоймах!