Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради

Дата: 25.02.2021 09:58

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Миколаївської міської ради.

Вимоги до посади:

Громадянство України; освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи не менше одного року на посадах спеціалістів.

знання актів законодавства та нормативних документів органів державного управління в сфері соціального захисту, нормативні, методичні документи і матеріали, що регламентують діяльність у сфері соціального захисту, державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, сучасних методів управління персоналом, володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми; володіння державною мовою в обсягах, достатніх для виконання службових обов’язків, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі, особова картка (форма П-2 ДС), копії документів про освіту, декларація про доходи за минулий рік (е-декларування), копії документа, який посвідчує особу, ідентифікаційного коду, військового квитка ( за наявності).

Звертатись впродовж 30 днів з дня опублікування оголошення за адресою:

м. Миколаївка пл. Енергетиків, 2/14, каб № 5.