Шановні жінки! Милі, найкрасивіші та найчарівніші!

Дата: 05.03.2021 10:06

Шановні жінки!

Милі, найкрасивіші та найчарівніші!

Від депутатського корпусу, виконавчого комітету,від всіх чоловіків Миколаївської громади  щиросердечно вітаю представниць прекрасної статі з Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Любі наші бабусі й матусі, сестрички і донечки, дружини і колеги, шановні тещі, подруги і всі-всі представниці прекрасної статі! Ви найпривабливіші й найдобріші! Вітаємо вас з днем щастя, надії, кохання!

Весна і жінкаоднієї природи! Хвилюючі, запаморочливі і ніжні! Так нехай же в цей день хвилюються тільки чоловічі серця, голова паморочиться від пристрасті, а ніжністю світяться дорогі і люблячі очі!

Бажаємо, щоб ваші серця належали тим, хто любить і обожнює вас, щоб кожен день ви відчували турботу, відданість, вірність, допомогу і підтримку! Кохайте самі і будьте завжди коханими, залишайтеся такими ж неповторними, ніжними і теплими!

Бажаю казкового настрою, ласкавих чоловічих обіймів,  фінансової стабільності, яскравих вражень, щасливих усмішок і багато-багато таких чарівних днів, як сьогоднішнє свято – 8 березня!

Зичу вам молодості, терпіння і любові!

З повагою,

Олександр Гадяцький