РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО СПЛАТИ ЗА ХАРЧУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 11.03.2021 15:58

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради доводить до відома, що в закладах загальної середньої освіти Миколаївської міської ради харчування організоване двома способами. В закладах освіти м. Миколаївки, с. Малинівки та с. Рай-Олександрівки сума сплати за харчування залежить від вартості денної норми продуктів у ЗЗСО для одноразового харчування учнів згідно Додатку 7 до постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 р.№ 1591 за рахунок бюджетних коштів і складає 15 гривень для учнів 1-4 класів, учнів 5-11 класів пільгових категорій та 7 гривень для дітей групи подовженого дня. Додатково для утримання 1 дитини витрачаються  кошти на заробітну плату робітників харчоблоку,  вартість продуктів,  миючих засобів, дезінфекції, дератизації, амортизації обладнання, проходження медогляду , поточні ремонти обладнання та приміщення, на технічне утримання та  придбання необхідного обладнання, столового та кухонного посуду, кухонного інвентаря, спецодягу, що сумарно складає зараз 27,86 грн на одного учня за рахунок коштів міського бюджету.

В Райгородоцькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів надається кейтерингова послуга з організації гарячого харчування для учнів. Вартість цієї послуги складає 22,64 грн згідно договору № 1 від 12 січня 2021 року. В цю вартість входять витрати на заробітну плату робітників, вартість продуктів, миючих засобів, дезінфекції, дератизації, поточні ремонти обладнання та приміщень, на технічне утримання обладнання, проходження медогляду та забезпечення їдальні відповідно до діючих норм столовим посудом, кухонним інвентарем, спецодягом.