Миколаївська міська територіальна громада вітає з перемогою ФК «Авангард ТЕC»

Дата: 22.03.2021 09:12

Фото без опису17 - 18 березня в м. Сіверськ проходив Чемпіонат з футзалу серед юнацьких команд 2008 - 2009 р.н.. і 2010 - 2011 р.н.. Турнір був організований за участю Управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.

Головний суддя турніру - Хоруженко Ігор Валентинович, суддя НК з Краматорська, а ось асистентом судді став 16-ти річний гравець ФК «Авангард ТЕС» Платон Коваленко з Миколаївки.

У турнірі взяли участь 5 команд з дитячо-юнацьких спортивних шкіл та футбольних клубів Донецької області.

Підопічні Олександра Коваленко з ФК «Авангард ТЕC» зайняли два призових місця в різних вікових категоріях:
- футболісти 2008 - 2009 р.н.. завоювали 3-е місце, обігравши в півфіналі команду ДЮСШ м Сіверськ з рахунком 5: 1;

- футболісти 2010 - 2011 р.н.. стали чемпіонами турніру, обігравши у фіналі команду ДЮСШ г з Костянтинівки з рахунком 1: 0.

Команда «ДонТЕМ» вітає свого співробітника - начальника виробничо-технічного відділу Олександра Коваленко з черговою перемогою його команди.Миколаївська міська територіальна громада вітає ФК "Авангард ТЕС"  і бажає подальших спортивних та життєвих  перемог!