Поліцейські розслідують обставини загибелі пішохода поблизу Слов’янська

Дата: 29.03.2021 15:30

Смертельна ДТП сталася сьогодні вночі, 29 березня, на автодорозі Лиман-Добропілля. Водій мінівена скоїв наїзд на чоловіка, що рухався проїжджою частиною. Внаслідок травм пішохід помер на місці. За фактом відкрито кримінальне провадження.

Близько 3:00 автомобіль Mercedes-BenzSprinter 210CDI під керуванням 21-річного жителя Лиману збив людину біля селища Райгородок, на під’їзді до Слов’янська. Чоловік рухався проїжджою частиною у попутному напрямку.

Поліцейські встановили, що під колесами фургону загинув 43-річний мешканець міста Гірник. Наразі з’ясовуються всі обставини смертельної аварії.

Слідчі обласного главку поліції відкрили за фактом кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, яке спричинило смерть потерпілого).

Поліція Донеччини закликає громадян дотримуватися правил безпеки на дорозі та бути особливо обережними у темну пору доби.