Рятувальники закликають дотримуватись правил пожежної безпеки

Дата: 31.03.2021 11:27

Фото без описуБудь-яка несправність в електропроводці чи порушення правил її експлуатації призводить до виникнення пожежі. Особливо небезпечне коротке замикання, яке виникає при сполученні двох проводів з пошкодженою ізоляцією — проводи нагріваються, виникає іскріння і захисна ізоляція проводів спалахує.

Щоб вогонь не наробив лиха слід неухильно виконувати прості правила електробезпеки:

— перед вмиканням електроприладу необхідно візуально перевірити електрошнур на наявність механічних пошкоджень;

— забороняється працювати на електротехніці вологими руками;

— не можна залишати електрообладнання без нагляду на довгий час, після закінчення роботи перевірити, чи все вимкнено.

— забороняється тягнути за електричний шнур руками;

— не використовуйте пошкоджені електричні прилади.

Якщо ви стали свідком пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером телефону «101» або повідомте за допомогою мобільного додатку «101-Донецька область»