Засідання комісії із супроводу концесійного договору.

Дата: 06.04.2021 14:29

Фото без опису06 квітня 2021 року  в залі засідань виконавчого комітету Миколаївської міської ради відбулося засідання комісії із супроводу концесійного договору.

На порядку денному обговорювалися питання виконання заходів,  передбачених Інвестиційною програмою розвитку об’єкта концесії на 2018-2025 роки за концесійним договором від 10.10.2018  №3640, які направлені на зменшення обсягу втрат енергоресурсів та впровадження сучасних енергозберігаючих технологій, в тому числі:

• оснащення житлового фонду, який підключений до системи централізованого теплопостачання, засобами обліку тепла;
  • встановлення приладів обліку споживання гарячої води  та ін.

Також члени комісії обговорили норми проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг» /№2458/, яким пропонується внесення  змін до Закону України  «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» в частині уточнення бази розподілу внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.

За підсумками обговорення зазначених питань члени комісії узгодили подальший план дій та алгоритм внесення змін до Інвестиційної програми.