Долучайся до акції-посади своє дерево

Дата: 08.04.2021 13:39

Фото без опису10 квітня 2021року організаторами, партнерами, співорганізаторами та учасниками проєкту «Озеленення Планети» буде реалізована акція, в якій  висадять 5-10-річні дерева за одну добу у 100 країнах. Метою акції є  масштабне озеленення планети,відновлення екосистеми Землі та об’єднання людей планети, щоб змінити екосвідомість людей у всьому світі та привернути увагу до найбільшої  проблеми століття-глобальної зміни клімату. .

Миколаївська міська територіальна громада долучається до цієї масштабної  акції ,яка виконує функцію екологічного виховання всіх людей планети Земля.Запрошуємо всіх бажаючих в суботу 10 квітня о 10 годині на площу Свєшнікова м.Миколаївка взяти  участь  в акції та посадити своє дерево.