Атестація педагогічних працівників

Дата: 08.04.2021 16:05

Фото без опису02.04.2021 року відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня.  Члени атестаційної комісії засобами мультимедійних презентацій цікаво і змістовно представляли педагогів, за яких відповідали протягом атестаційного періоду.

Проатестовано комісією ІІ рівня 13 педагогічних працівників закладів освіти Миколаївської міської ради. З них: 4 вчителям присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», підтвердили раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» -5 педагогів, підтвердив раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист» - 1 учитель, на відповідність займаній посаді «керівник закладу» - 2 директора, на відповідність займаній посаді «заступник керівника»  - 1 заступник директора з навчально-виховної роботи.

Щиро вітаємо наших колег з успішною атестацією. Бажаємо нових творчих досягнень, пошани від батьків, дітей. Ми пишаємося вами. Дякуємо за творчість, професіоналізм. Ви – найкращі!