Миколаївська міська територіальна громада долучилася до глобального екологічного проєкту

Дата: 10.04.2021 23:04

10 квітня 2021року на всій нашій великій планеті Земля була реалізована акція глобального екологічного проєкту «Озеленення Планети»,який має на меті   об’єднати людей навколо питань екології і змінити екосвідомість людей у всьому світі.  В акції  взяли участь тисячі  людей і висадили за одну добу мільйон зелених насаджень у 100 країнах світу! Не залишилася осторонь від масштабного озеленення планети і Миколаївська міська територіальна громада. Близько 200 мешканців громади вийшли сьогодні на вулиці  рідних населених пунктів, щоб відновити екосистему Землі і посадити своє дерево! В акції взяли участь виконавчий комітет, депутатський корпус, всі служби Миколаївської міської ради, мешканці м.Миколаївка, Малинівський, Райгородоцький, Рай-Олександрівський старостати! І на всій території громади було висаджено більше 170 дерев! Саджали дуби, липи,клени, берези, кизил. Було весело і кожен відчував себе причетним до великого дива-озеленення Планети Земля. Бо дерев багато не буває!