Названа явка на пробне ЗНО-2021

Дата: 12.04.2021 11:15

Фото без опису«10 квітня 2021 року відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На тестування було зареєстровано понад 120 тисяч осіб. За оперативними даними, явка по Україні склала 93-95%», - говориться в повідомленні.

У МОН уточнили, що остаточна інформація щодо явки буде оприлюднена Українським центром оцінювання якості освіти.

«Пробне ЗНО проходило організовано, з дотриманням всіх правил, процедур і вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції», - додали в міністерстві.

Нагадаємо, 10 квітня пробне ЗНО пройшло у більшості регіонів України, крім Києва, Чернігівської та Миколаївської областей. Згідно з рішенням УЦОЯО, через припинення руху громадського транспорту пробне ЗНО в цих трьох регіонах перенесено на 24 квітня.