В Миколаївській міській раді проведено засідання постійних комісій

Дата: 21.04.2021 09:59

Фото без описуВ Миколаївській міській раді 19.04.2021 та 20.04.2021 було проведено засідання постійних комісій:

комісії з з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, планування, бюджету і фінансів.

комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства, транспорту і звязку, побутового та  торгівельного обслуговування, малого та середнього бізнесу.

комісії з питань містобудування, будівництва, регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів;

комісії з питань освіти, культури, охорони здоровя, молодіжної політики, соціального захисту, фізичної культури та спорту;

комісія з питань Регламенту, депутатської діяльності та етики, правової політики, законності, правопорядку, протидії та запобігання корупції, конфлікту інтересів, місцевого самоврядування і громадських організацій.