Миколаївський міський голова привітав ювіляра з 90 річчям

Дата: 30.04.2021 23:44

Фото без опису90 років щасливий вік, особливо коли в тебе весела вдача і по життю ти йдеш з високо піднятою головою! Саме така людина Іван Карпович Трунов, якого приїхали привітати з  достойним ювілеєм Миколаївський міський голова Олксандр Гадяцький та голова ветеранської організації Людмила Гончарова. Іван Карпович живе в сел.Донецьке Райгородоцького старостинського округу.

Він у свої 90 років-оптиміст, не сумує, намагається не хворіти і не старіти, для молоді служить прикладом того, як можна дожити до такого поважного віку в доброму здоров'ї, глузді й пам'яті. Олександр Гадяцький довго спілкувався з ювіляром і побажав йому здоров'я і довгих років життя!Нехай життя сьогодні не просте, дай Бог йому все пережити, сили зберегти і до ста років дожити!