Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади

Дата: 30.04.2021 00:21

про проведення конкурсу

на заміщення вакантної посади

директора Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області

1. Найменування і місцезнаходження закладу освіти:

Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області;

вул. Молодіжна, 5а смт. Райгородок, Слов’янський район, Донецька область.

1. Найменування посади та умови оплати праці:

директор

посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 року за № 1130/11410, зі змінами та доповненнями, надбавки та доплати відповідно до постанови №373 від 23.03.2011, постанови №78 від 31.01.2001, можливі надбавки відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та окремих галузей бюджетної сфери від 30 серпня 2002 року №1298, зі змінами та доповненнями.

1.  Кваліфікаційні вимоги до  керівника закладу освіти:

посаду керівника закладу загальної середньої освіти може займати особа, яка є громадянином України, має вищу педагогічну освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років.

1. Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, та строк їх подання:

претенденти на посаду керівника закладу загальної середньої освіти подають до конкурсної комісії такі документи:

-  заяву про участь у конкурсі  з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

- згода на відеофіксацію;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

- довідку про відсутність судимості;

-довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- перспективний план (програма) розвитку закладу загальної середньої освіти (на 2 роки-якщо учасник вперше претендує на посаду керівника ЗЗСО  та на 6 років-якщо учасник займав відповідну посаду ), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності, освітнього процесу в закладі освіти тощо;

За бажанням претенденти можуть подавати  інші документи, які підтверджуватимуть  її  професійні та/або моральні якості.

5. Дата, місце та етапи проведення конкурсного відбору:

подання документів здійснюється до відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради відповідальній особі – Гладиш Оксані Геннадіївні за адресою: м. Миколаївка, вул. М. Петренка, 17

Конкурсний відбір включає такі етапи:

- з  30 квітня по 20 травня  2021 року – подання претендентами документів;

- з 21 травня  по  27 травня  2021 року – вивчення конкурсною комісією поданих документів, мотиваційного листа і перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти;

- 10 червня 2021 року – конкурсний відбір на перевірку  знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти у формі  письмового тестування, вирішення ситуаційного завдання та презентації перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти в приміщенні КЗ « Бібліотека – центр екологічного виховання ім. героя України О.Г.Лелеченка».

- 14 червня 2021 року – надання конкурсною комісією висновку щодо результатів конкурсного відбору.

6. Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:

Гладиш Оксана Геннадіївна

humanrada@mk-otg.gov.ua