Мешканців громади запрошуємо взяти участь у міжнародному конкурсі фотографій «Вікі любить Землю»

Дата: 28.05.2021 10:04

Фото без описуВідділ освіти, культури, сім’ї , молоді та спорту Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області інформує згідно до листа управління культури і туризму облдержадміністрації про проведення української частини міжнародного конкурсу фотографій «Вікі любить Землю» (Wiki Loves Earth). Конкурс присвячений пам’яткам природи і цього року організовується у 30 країнах.

Фото, завантажені в межах конкурсу, призначені зокрема для ілюстрування Вікіпедії- найбільшої онлайн-енциклопедії у світі. Проєкт привертає увагу до стану збереження природоохоронних територій та біорізноманіття. Детальніше про конкурс можна дізнатися за посиланням: http://wle.org.ua Контактною особою щодо співпраці з боку Громадської організації «Вікімедіа Україна» буде Процюк Антон Степанович. Електронна скринька: wle@wikimedia.org.ua Номер тел.: +38(066)5696135