На базі Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 був проведений футбольний матч серед закладів освіти громади

Дата: 28.05.2021 10:11

26.05.2021р. відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради, на базі Миколаївської ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, був проведений  захід з футболу серед закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради. Захід проводився з метою формування у Миколаївській ТГ серед закладів загальної середньої освіти Миколаївської міської ради свідомої потреби до занять фізичною культурою та спортом, пропаганди здорового способу життя, підвищення масовості дитячо-юнацького футболу в Миколаївській ТГ, зміцнення здоров’я дітей та підлітків, залучення їх до регулярних занять футболом, виявлення здібних футболістів та популяризації і розвитку футболу.

До змагань долучились учні Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№1, Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2, Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст.№3, Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІ ст., Рай-Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ст. та Малинівський ЗЗСО I-III ст. За результатами змагань I місце посіла команда Миколаївського ЗЗСО I-III ст.№1, II місце виборола команда Райгородоцький ЗЗСО І-ІІІст., III місце -команда Миколаївського ЗЗСО I-III ст.№3. Вітаємо переможців змагань і бажаємо їм подальших успіхів!