В м.Миколаївка відбулося урочисте  вручення атестатів учням 9-го класу Миколаївського ЗЗСО №2

Дата: 11.06.2021 19:56

Фото без описуСьогодні в бібліотеці-Центр екологічного виховання імені Героя України О.Г. Лелеченка в м.Миколаївка відбулося урочисте  вручення атестатів учням 9-го класу Миколаївського ЗЗСО №2. На заході були присутні вчителі, батьки, рідні люди та винуватці сьогоднішнього свята- випускники. Вступне слово було надано директору школи Лілії Куліш, яка побажала випускникам здоров’я та наголосила, що головне зробити правильний вибір в житті.

Заступник міського голови Валентина Гребенюк побажала учням цінувати та шанувати своїх батьків та вчителів. Перша вчителька згадала про те, як у далекому 2012 році до школи в 1-й клас прийшли маленькі хлопчики і дівчатка та, як вони швидко виросли. Захід був цікавий, душевний з ноткою ностальгії за тим, що так швидко минули роки і діти виросли. А випускники приготували концертну програму своїм вчителям та батькам, дякували за знання і терпіння та пообіцяли,що будуть в житті гідними людьми.