Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Запуск національного тесту на цифрову грамотність Цифрограм для медичних працівників

Дата: 15.06.2021 11:00
Кількість переглядів: 460

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національний проєкт з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 03.06.2021 № 1/06-6-6067 03 червня 2021 року Мінцифра запустила Цифрограм для медичних працівників

(https://osvita.diia.gov.ua/digigram). Цей тест розроблений також на основі європейської рамки цифрових компетентностей для громади DigComp 2.1., а саме:

Рамки Цифрової компетентності для громадян України (https://bit.ly/3rBs8KL). Пропонується протестувати медичних працівників на професійні знання з цифрової грамотності в 6-ти сферах:

1. Основи комп’ютерної грамотності.

2. Інформаційна та медіаграмотність. Вміння працювати з даними.

3. Створення цифрового контенту.

4. Комунікація і взаємодія у цифровому суспільстві.

5. Безпека у цифровому середовищі.

6. Вирішення технічних проблем.

Навчання впродовж життя у цифровому суспільстві. Кожна сфера містить 5 компетенцій, таким чином, в ньому визначено 30 цифрових компетентностей, які вимірюються за 3-ма базовими та 6-ма підрівнями.

Максимальна кількість балів, яку може набрати медичний працівник – 90 балів. Також на платформі Дія.Цифрова освіта є освітній серіал «Цифрові навички для медиків» (https://cutt.ly/tnzodgR) – це 10 серій освітнього серіалу за участі лікарів, медичних експертів, представників МОЗ, НСЗУ, ДП «Електронне здоров’я», а також технічних спеціалістів електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора