В Миколаївській міській раді відбулося перше засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету

Дата: 01.07.2021 09:50

Фото без описуВ Миколаївській міській раді 30.06.2021 за ініціативою міського голови Олександра Гадяцького під головуванням першого заступника міського голови Проскуніна В.М. відбулося перше засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету Миколаївської міської територіальної громади.

На засіданні були присутні: заступник міського голови з питань комунальної власності, фінансів, інвестицій та концесії Ченцов А.О., секретар міської ради Пересічна І.В., начальник відділу економіки та інвестицій Бистрицька О.Ю., начальник фінансово-бюджетного управління Терещенко Д.М., начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Бутко Л.Л., начальник відділу комунальної власності, ЖКГ, транспорту, благоустрою та екології Карпенко Ю.О.; депутати міської ради: Кострова І.М., Куліш Л.В., Коплянок С.В та координаторка ініціативної групи MEDI@NNA Бондаренко Т.М. В ході засідання  був обговорений початок першого етапу реалізації громадського бюджету в Миколаївській громаді, затверджені форми необхідних нормативних документів: реєстру отриманих проєктів, реєстрів позитивно та негативно оцінених проєктів, форму журналу реєстрації поданих проєктів. Крім того, було ухвалено логотип громадського бюджету, цінник типових робіт, адресу та графік роботи консультаційного пункту для авторів проєктів.

Більш детально із протоколом засідання Координаційної ради можна ознайомитися за посиланням: https://rada.info/upload/users_files/04341413/7cd1d07db44162eb198e1ced9dc472b3.pdf