Дата: 02.07.2021 14:34

Фото без описуВ Миколаївській міській раді відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради. Відкрив і вів виконком міський голова Олександр Гадяцький. На засіданні були присутні члени виконкому,керівники структурнмх підрозділів Миколаївської міської ради та керівники установ.

На виконком було винесено і розглянуто 7 нагальних питань порядку денного. Було розглянуто питання Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території м. Миколаївка та на території Райгородоцького старостинського округу Миколаївської міської територіальної громади. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Миколаївської міської територіальної громади.Про затвердження проектної документації «Капітальний ремонт будівлі клубу у с. Селезнівка Слов’янського району Донецької області (коригування)»та ін. В розділ «Різне» потрапило питання про транспортне перевезення мешканців Малинівського старостинського округу, про стан доріг в громаді, про покос трави та ремонт клубів Малинівського старостинського округу. Розглянувши низку деяких інших питань виконком свою роботу завершив.