У Миколаївці відбувся мітинг-реквієм присвячений сьомій річниці звільнення міста від незаконних збройних формувань

Дата: 05.07.2021 13:40

Сьогодні, 5 липня, миколаївці відзначають День звільнення міста від незаконних збройних формувань – пам’ятну дату, яка з’явилася в національному календарі суверенної України 7 років назад. На головній площі міста відбувся мітинг — реквієм, присвячений цій даті.

Присутні з жахом згадували місяці окупації, ділилися емоціями від отриманої вісточки про звільнення рідного міста від бойовиків. « У цей день ми вшановуємо героїв, які поклали своє життя на вівтар боротьби за незалежність та територіальну цілісність України. Також ми вшановуємо мирних мешканців, загиблих під час проведення антитерористичної операції. Їх імена назавжди залишаться у нашій пам’яті» , — звернувся до присутніх Миколаївській міській голова Олександр Гадяцький. На знак світлої пам’яті, учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Сьогодні, в день сьомої річниці звільнення Миколаївки, Слов’янська та інших міст Донецької області, мешканці насправді бачать мирне небо. У 2014 році вся країна з тривогою в серці чекала радісних новин зі сходу. Протягом 3-4 липня у Миколаївці Збройними силами України здійснено знешкодження близько п’ятдесяти бойовиків, знищено 6 опорних пунктів і складів боєприпасів та взято під контроль місто.