Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Молодь Миколаївської ТГ пройшла відбір на літню програму

Дата: 08.07.2021 10:16
Кількість переглядів: 1075

Команда Миколаївської молоді бере участь у Summer Youth Acceleration Programme. Ініціаторкою та капітаном команди стала голова ГО «ВО «Вірю в Україну» яка зібрала для участі команду з п’яти учасників, що представлятимуть нашу громаду: Гричановська Анна, Гапонова Анна, Лебедєва Софія, Алексашкін Ілля, Алексашкіна Ангеліна та Галузо Ілля

 

Summer Youth Acceleration Programme - це літня програма для амбітної молоді — школярів, студентів, працівників органів самоврядування, підприємців, активістів та небайдужих громадян — Донецької, Запорізької та Луганської областей.

 

"Представники нашої команди вже не вперше працюють над тим, аби покращити життя своєї громади, а завдяки участі в програмі ми плануємо набратися досвіду і влаштувати «ЕКО-Простір «Арт Піаніно» під відкритим небом.”, - розповідає капітан команди ПІП.

 

Щоб взяти участь у програмі учасники зібрали і презентували свою команду та пройшли конкурсний відбір. Завдяки цьому вони отримали для Костянтинівки 4 примірники нової настільної гри-тренінгу "Світ Громад: Акселератор-ІІІ" та вже зовсім скоро пройдуть навчання про проведенню ігрових сесій для місцевої молоді та дорослих.

 

"Світ Громад" - це весела та захоплива навчальна симуляційна гра, впродовж якої гравці розвивають себе та змінюють життя у громаді.

 

Гра буде цікава не тільки школярам та молоді, а й підприємцям, місцевим депутатам та всім небайдужим мешканцям громади, адже вона розвиває такі навички, як:

 

 1. Підприємливість
 2. Критичне мислення
 3. Співпраця та кооперація
 4. Комунікація
 5. Читацька грамотність
 6. Інформаційна грамотність
 7. Соціальна взаємодія
 8. Лідерство
 9. Тайм-менеджмент та планування
 10. Фінансова грамотність
 11. Розуміння глобальних процесів та викликів
 12. Політична грамотність
 13. Податкова культура
 14. Вирішення комплексних задач
 15. Фандрейзингові навички

 

 

 

Ознайомитися та разом зіграти у “Світ громад” можуть усі охочі, вона знаходиться у Просторі Розвитку «Discovery Club», за адресою вул. Михайла Петренка 7  у пані Ксенії.

 

Крім того, команда Миколаївської  молоді має можливість отримати фінансування на впровадження своєї ініціативи (закупівлю обладнання чи проведення місцевого заходу) від Програми Розвитку ООН за умови успішного проходження всіх етапів навчання та челенджу.

 

Тому вже найближчим часом чекаємо якісних змін у нашій громаді від цих неймовірних хлопців та дівчат! І кожен із читачів може їм у цьому допомогти - не переживайте, ніякого смс-голосування :) Просто радимо слідкувати за їх активністю на сторінці @DiscoveryClubNic (Facebook)  та відгукуватися на їхні пропозиції.

 

Використайте літо, щоб прокачати себе, середовище та творити якісний двіж у нашій громаді.

Якщо Вас зацікавила можливість долучитися до ініціативи цієї команди чи спробувати зіграти, телефонуйте: +380634705323

 

Програма Summer Youth Acceleration Programme є частиною проєкту «Молодіжний кластер у громаді: гейміфікована акселераційна програма для пошуку та залучення молоді в життя своєї громади», що реалізується ГО «Інститут політико-інформаційних досліджень», у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора