05 Серпня, 2021 р., 09:07
Запрацював онлайн-сервіс для подачі заявок на участь у програмі «Енергодім»
05 Серпня, 2021 р., 09:05
З початку літа припинено понад 350 порушень правил дорожнього руху. Їх учасників притягнуто до адміністративної відповідальності.                                                                                                                                 Майже кожного дня фіксуються порушення правил обгону, проїзду пішохідних чи залізничних переходів, відсутність документів на право керування та технічна несправність транспорту, неправильні дії пішоходів - створення ними небезпечних ситуацій на дорозі та керування в стані сп'яніння.
04 Серпня, 2021 р., 14:54
Постановою КМУ від 28 липня 2021 р. № 787 внесені зміни до обмежувальних протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
04 Серпня, 2021 р., 14:51
• 04 серпня 2021 року Миколаївський міський голова Олександр Гадяцький , профільні заступники міського голови Володимир Проскунін та Анатолій Ченцов взяли участь в онлайн-нараді стосовно поточного стану справ щодо масової вакцинації проти COVID-19 в Донецькій області,яку проводив заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Донецькій області Денис Клюшников та заступник голови ОДА Юлія Костюніна.
04 Серпня, 2021 р., 11:41
3 серпня під головуванням Миколаївського міського голови відбулося засідання виконавчого комітету Миколаївської міської ради На початку засідання затвердили порядок денний із 142 питань порядку денного. Після чого члени виконавчого комітету перейшли до обговорень прийняття рішень. На засіданні були розглянуті питання:Про видачу дозволів (ордерів) на порушення об'єктів благоустрою на території Миколаївської міської територіальної громади; Про надання дозволу на видалення зелених насаджень на території Миколаївської міської територіальної громади;Про відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України;
04 Серпня, 2021 р., 09:41
В Україні реалізується проект по відродженню Чорнобиля, який ініційований Офісом Президента України. Про це заявила радниця Міністра захисту довкілля з питань розвитку Зони відчуження Лала Тарапакіна на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Імідж України».
04 Серпня, 2021 р., 09:21
Плануйте свої святкові вихідні разом з Міністерство культури та інформаційної політики України