Відділ інформує

26 Квітня, 2020 р., 10:10
Тридцять чотири роки тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася найбільша в світовій історії техногенна катастрофа, якій судилося стати незагойною раною для всього людства. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні наслідки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.
17 Квітня, 2020 р., 11:56
З Великодніми передзвонами входить у наші домівки та серця найбільш величне християнське свято – Воскресіння Христове. День, що сповнює нас світлою радістю, спокоєм та глибокою вірою у всемогутність Господньої любові.
06 Квітня, 2020 р., 11:06
Карантин, який оголосили по всій Україні через новий коронавірус, значно ускладнив життя батькам. Оскільки дитсадки та школи закрили на час карантину, дітей треба розважати вдома. Пропонуємо Вам декілька варіантів розваг, якими можна зацікавити дітей, сидячи в приміщенні.
03 Квітня, 2020 р., 15:54
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста Центру надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Миколаївської міської ради.
03 Квітня, 2020 р., 15:32
Для попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи.
02 Квітня, 2020 р., 10:38
Щороку в день народження відомого датського казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805–1875) відзначається Міжнародний день дитячої книги.
23 Березня, 2020 р., 11:08
Підставою для його введення послужило рішення, що було прийняте за результатами засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, відповідно до якого ситуація, що склалася в Донецькій області внаслідок виявлення захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та пов’язана із загрозою поширення на території області, була попередньо класифікована як медико-біологічна надзвичайна ситуація природного характеру регіонального рівня.
20 Березня, 2020 р., 13:46
Піклуючись про здоров’я та безпеку клієнтів, постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO призупиняє особистий прийом відвідувачів у всіх енергоофісах Донеччини на період карантину.
18 Березня, 2020 р., 14:38
Департамент розвитку базових галузей промисловості Донецької обласної держаної адміністрації повідомив, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 р. № 215, 18 березня 2020 року з 12 год. 00 хв.  до 3 квітня 2020 року тимчасово припиняються регулярні та нерегулярні транспортні перевезення пасажирів у приміському, міжміському міжобласному сполученні.
18 Березня, 2020 р., 10:29
У зв’язку з ситуацією щодо поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території України введений карантин.