Відділ інформує

21 Грудня, 2021 р., 13:27
Про інформування внутрішньо переміщених осіб щодо продовження дій карток Ощадбанку
25 Листопада, 2021 р., 13:31
Постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2021 р. № 1184 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»:
15 Листопада, 2021 р., 09:33
Для ознайомлення з Платформою Центрів Дія інформаційні постери знаходяться в електронному вигляді за посиланням:
15 Листопада, 2021 р., 09:27
Відповідно до підпункту 5 пункту 110 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами) (в редакції, що діяла до 01.05.2021), та абзацу дев'ятого пункту 9 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 (зі змінами), залишки коштів, що обліковувалися на рахунку Мінсоцполітики, відкритому в АТ «Ощадбанк», для виплати пільг / житлової субсидії за обліковими записами пільговиків / отримувачів житлової субсидії станом на 01.06.2021, і за якими не було звернень пільговиків / отримувачів житлової субсидії щодо їх виплати, 20.12.2021 припиняють обліковуватися АТ «Ощадбанк» за такими обліковими записами пільговиків / отримувачів житлової субсидії та протягом двох робочих днів мають бути повернуті АТ «Ощадбанк» на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.
16 Вересня, 2021 р., 08:32
Протягом п'яти місяців екскомбатанти/ки АТО/ООС працюватимуть із менторами за принципом «рівний -рівному» над планами свого професійного розвитку в певній сфері або реалізацією власних соціальних проєктів.
03 Вересня, 2021 р., 14:45
Працівники Центру надання соціальних послуг виконавчого комітету Миколаївської міської ради пройшли тренінг з надання першої домедичної допомоги, організований товариством Червоного Хреста в Україні за підтримки Люксембурзького Червоного Хреста. Домедична допомога - це комплекс заходів, спрямованих на поновлення або збереження життя/здоров'я потерпілого, що здійснюється до прибуття медичного працівника.
19 Серпня, 2021 р., 13:31
Сьогодні в КЗ «Центр надання соціальних послуг» Миколаївської міської ради відбувся конкурс малюнків та флешмоб «Моя рідна країна» до 30-ї річниці Дня Незалежності України. У творчому конкурсі малюнків прийняли участь діти, родини яких опинилися в складній життєвій ситуації та обслуговуються в Центрі надання соціальних послуг Миколаївської міської ради. Хлопчики та дівчатка підготували свої тематичні творчі роботи, а також прийняли участь у флешмобі малюнків на асфальті разом зі своїми матусями.
09 Серпня, 2021 р., 11:01
Ми зібрали для вас найкращі пропозиції