Управління інформує

15 Січня, 2024 р., 18:15
Про надання гуманітарної допомоги у вигляді 150 долл США на придбання кормів для годівлі худоби
12 Січня, 2024 р., 17:03
Миколаївська міська військова адміністрація інформує, що станом на теперешній час Донецька філія Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» здійснює свою діяльність на території області, підконтрольній українській владі, в повному обсязі.
22 Грудня, 2023 р., 11:55
В Миколаївській міській територіальній громаді Краматорського району Донецької області було визнано безхазяйними  5  гідротехнічних споруд, і ці об’єкти тепер належать територіальній громаді, а саме:
19 Грудня, 2023 р., 14:04
Миколаївська міська військова адміністрація повідомляє, що з метою забезпечення проведення комісійного обстеження втрат сільськогосподарських тварин, збитків, завданих сільськогосподарській техніці та обладнанню
29 Листопада, 2023 р., 11:51
Звільнення від оподаткування на території можливих бойових дій земельних ділянок, непридатних для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами.
27 Жовтня, 2023 р., 14:36
В Миколаївській міській територіальній громаді Краматорського району Донецької області було визнано безхазяйними 5 гідротехнічних споруд.
28 Вересня, 2023 р., 15:09
Інформація про результати проведення відділом містобудування та архітектури Управління земельних відносин, АПК, містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області обстеження та оцінки ступеня безбар'єрності об'єктів фізичного оточення і послуг Миколаївської міської ради Краматорського району Донецької області для осіб з інвалідністю
16 Серпня, 2023 р., 19:16
Миколаївська міська військова адміністрація інформує.
10 Серпня, 2023 р., 18:07
Миколаївська міська військова адміністрація Краматорського району Донецької області інформує.
09 Серпня, 2023 р., 17:54
Миколаївська міська військова адміністрація інформує