Миколаївська міська територіальна громада

Краматорський район Донецька область

Відділ інформує

Відео від відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту

День державного прапора До 30-ї річниці незалежності України
 

Пам`ятки історії та культури

Перелік пам’яток історії та культури, які знаходяться на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади

 

26 Березня, 2022 р., 12:12
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту    
14 Лютого, 2022 р., 11:21
Запрошуємо долучитись до опитування "Стан сфери культури в територіальних громадах в контексті децентралізації" У 2018 р. Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Мінкультури здійснив перше дослідження стану сфери культури в територіальних громадах. Минуло 4 роки. За цей період завершилась реформа адміністративно-територіального устрою, була запроваджена і в 2022 році вже мала б і завершитись реформа системи забезпечення населення культурними послугами, розпочато реформу фінансування системи забезпечення населення культурними послугами, культура стала повноправною широкою компонентою загальнодержавних стратегічних документів, таких як Державна стратегія регіонального людського розвитку 2021 - 2027, Стратегія людського розвитку та інші.     Проте, чи змінилась за ці 4 роки картина існуючого стану сфери культури на базовому рівні в цілому? З метою формування відповіді на це запитання, а також задля фіксування проблем, потреб, викликів, які постають наразі перед культурою в територіальних громадах просимо Вас взяти участь у цьому опитуванні та заповнити запропоновану нижче електронну анкету. Результати опитування будуть використані для корегування державної регіональної культурної політики, перегляду її цілей, уточнення пріоритетів та розроблення шляхів їх досягнення.   Запропонована анкета складається з 46 запитань розділених на 4 блоки: 1. Бачення розвитку територіальної громади; 2. Система управління культурою та культурний потенціал територіальної громади; 3. Зміни в культурній політиці територіальної громади за останні 4 роки; 4. Загальні дані про територіальну громаду. Опитування триватиме до 05 березня 2022 р. включно! https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfLoJcv86TSf0.../viewform Культура Донеччини
08 Лютого, 2022 р., 11:27
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що згідно Порядку організації робіт з пошуку і впровадження поховань жертв війни та політичних репресій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2000 року № 1867 «Про затвердження Комплексної програми пошуку і впорядкування поховань жертв війни та політичних репресій» до пошукової роботи належать ведення державного обліку, впорядкування, збереження та утримання поховань жертв війни та політичних репресій, а також ексгумація та перепоховання останків осіб, які загинули внаслідок воєн, депортації та політичних репресій.
04 Лютого, 2022 р., 10:10
Як діяти в кризовій ситуації. Пам'ятка для сім'ї
03 Лютого, 2022 р., 15:30
Сертифікація — інструмент розвитку та самовдосконалення вчителя
08 Грудня, 2021 р., 10:08
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 р. № 658 «Про порядок взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи в сфері запобігання та протидії домашньому насильству й насильству за ознакою статі» пропонуємо Вам алгоритм дій у разі виявлення чи звернення домашнього насильства.
30 Листопада, 2021 р., 08:18
Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме  з 5 по 22 січня 2022 року. Для учасників з Донецької та Луганської областей зареєструватися можна буде на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.
27 Листопада, 2021 р., 09:00
Голодомор –  акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора