Відділ інформує

30 Липня, 2021 р., 08:14
Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.
27 Липня, 2021 р., 08:50
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області інформує згідно до листа управління культури і туризму облдержадміністрації про проведення
12 Липня, 2021 р., 16:20
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради пропонує Вам ознайомитись з новими  інформаційними продуктами  для дітей з ТОТ та зони розмежування в рамках реалізації проєкту “Доступність освіти для студентів з непідконтрольних уряду територій (підтримка державної гарячої лінії)” за підтримки USAID”  ГО «Фонд “Відкрита політика”» спільно з Міністерством освіти і науки України.
22 Червня, 2021 р., 13:29
Дотримання правил особистої гігієни — цілком зрозумілий принцип, якому має слідувати кожен. Проте особливо важливим він є для тих, хто працює із продуктами харчування, зокрема для працівників харчоблоку освітніх закладів. Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради постійно тримає на контролі питання, щодо оновлення обладнань харчоблоків та придбання спецодягу для працівників харчоблоків закладів освіти Миколаївської міської ради.
18 Червня, 2021 р., 09:53
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що 14 червня 2021 року відбувся конкурсний відбір на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради.
17 Червня, 2021 р., 11:17
 ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу «Молода людина року»до Дня молоді -2021
10 Червня, 2021 р., 16:20
У зв’язку з проведенням повної реконструкції каналізаційної системи у Райгородоцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Ялинка» Миколаївської міської ради, враховуючи клопотання директора (завідувача) Райгородоцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу «Ялинка» Миколаївської міської ради № 11 від 01.06.2021 року,  керуючись ст. 28 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», ст. 42 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»
10 Червня, 2021 р., 16:07
Про призупинення освітнього процесу у Райгородоцькому закладі дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу "Ялинка" Миколаївської міської ради
10 Червня, 2021 р., 16:04
Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської міської ради повідомляє, що на підставі клопотання директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради від 09.06.2021 р. конкурс на заміщення вакантної посади директора Райгородоцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської міської ради буде проведений 14 червня 2021 року о 14:00 в приміщенні КЗ « Бібліотека – центр екологічного виховання ім. героя України О.Г.Лелеченка».