допомоги

16 Грудня, 2019 р., 13:09
Статтею 7 законопроекту № 2000 «Про державний бюджет України на 2020 рік», прийнятого Верховною Радою України у другому читанні в цілому встановлено у 2020 році прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 січня 2020 року - 2027 гривень, з 1 липня - 2118 гривень, з 1 грудня - 2189 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

24 Вересня, 2019 р., 11:58
Пунктом 7 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 передбачено, що за заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня (15 травня), у якій зазначаються виплатні реквізити, виплата здійснюється у грошовій готівковій формі з початку опалювального(неопалювального) сезону.