компенсації

16 Грудня, 2019 р., 13:07
На підставі законів України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років», «Про місцеві державні адміністрації», Положення про регіональну комісію з реабілітації, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 12 лютого 2019 року № 134/5-19, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 04 березня 2019 року № 39/2752, розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 09.10.2019 № 1068/-19 «Про утворення регіональної комісії з реабілітації» розпочала роботу регіональна комісія з реабілітації.