Інформація для сільськогосподарських товаровиробників

Дата: 02.06.2021 14:08

Миколаївська міська рада Слов’янського району Донецької області інформує, що з 16 по 18 червня 2021 року у м. Черкаси, вул. Смілянська, 168, на території КП «Черкаський аеропорт» проходитиме агровиставка «Agroshow Ukraine», організатором якої виступає ТОВ «БІЕЙЧ» та співорганізаторами Черкаська обласна державна адміністрація. Виставка «Agroshow Ukraine» займатиме площу понад 30 000 кв. м для демонстрацій та стендів.

В експозиціях виставки понад 300 учасників презентуватимуть все, що потрібно аграрію, новинки та найпопулярніші моделі техніки. Для грунтообробної техніки будуть обладнані демонстраційні полігони. Окрема локація – «Фестиваль інновацій», де 40 учасників представлятимуть рішення для точного землеробства, управління господарством, пристрої та агро стартапи. Головніі тематичні розділи виставки «Agroshow Ukraine» будуть представлені наступними напрямами: сільгосптехніка та обладнання, рослинництво та агрохімія, тваринництво, біоенергетика, сучасні енерго та біотехнології, агроекономіка та управління, інформаційні технології та агросервіс, транспорт. З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 виставка «Agroshow Ukraine» буде проходити з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів. Більш детальна інформація про виставку «Agroshow Ukraine 2021» розміщена на веб – сайті: https://agroshow.com.ua та за контактними телефонами: +38(068) 485 83 86, +38(0472) 50 00 65.