Дорогі захисники! Шановні мешканці громади!

Дата: 14.03.2019 10:49

Сьогодні, 14 березня в Україні відзначається День українського добровольця.

Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв національно-визвольного руху. Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів України, в добровольців теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення – служити українському народові. У відповідальний час для держави, народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх Героїв. Діти народу, українські воїни, для них захист рідної землі – найвища честь, покликання, обов’язок.

Дякуємо кожному з Вас, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов'язок, мужньо протистоїть агресорам. Ми - Українці, підтримуємо свою власну країну - своє майбутнє. Ми віримо в мирне майбутнє України!

Бажаю Вам усім добровольцям сил і здоров’я, добра у родинах. Бажаю всім нам миру і спокою на всій українській землі.

Слава Вам і слава Україні!

З повагою,

Олена Цикунова