Відділ інформує

24 Червня, 2020 р., 17:14
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради доводить до відома, що комітет харчової промисловості та сільського господарства при Німецько-Українській промислово-торгівельній палаті разом з партнером Агроторгівля України, у співробітництві з Офісом з просування експорту України, Торгово-промисловою палатою України та іншими асоціаціями, планує започаткувати ефективну програму вебінарів для українського агропромислового бізнесу, експортних трейдерів або виробників продуктів харчування чи сільськогосподарської продукції, починаючи з червня 2020 року, де можуть прийняти участь на безоплатній основі усі зацікавлені особи.
17 Червня, 2020 р., 11:45
Донецькою облдержадміністрацією спільно з проектом міжнародної технічної допомоги FORBIZ/EU4Business проводиться опитування бізнес-кіл області, органів місцевого самоврядування, виконавчих органів влади за посиланням https://forms.gle/cPxGYqWsj2jXoGZt5.
16 Червня, 2020 р., 16:35
 На виконання листа Міністерства цифрової  трасформації України від 10.06.2020 № 1/06-6-2507 щодо реалізації національного проєкту з розвитку підприємництва Дія. Бізнес Виконавчий комітет Миколаївської міської ради  повідомляє що Мінцифра за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” оцифрує усі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва та бізнес-об’єднання в Україні та розробить інтерактивну мапу для потенційних та діючих підприємців з  об’єднаної територіальної громади на веб-сайті Дія.Бізнес.          На мапі кожен підприємець зможе знайти вичерпну інформацію про інкубатори та акселератори, центри підтримки підприємництва, фонди, бізнес-асоціації та інші об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва у своїй громаді та регіоні.         Головна мета проєкту: консолідувати на одному веб-сайті Дія.Бізнес всю інформацію про існуючі об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, які можуть надати підтримку потенційним та діючим підприємцям на локальному рівні.         Всі потенційні та діючі підприємці матимуть можливість знайти об’єкти, які зможуть надати допомогу для створення та розвитку власного бізнесу.
15 Червня, 2020 р., 16:16
16.06.2020р. починаючи з 20-00 години ФГ «Іван» буде виконувати роботи з обробки поля (соняшник), розташованого біля села Рай-Стародубівка (Жабунівка). Обробка соняшника буде виконуватися із застосуванням препарату гербіциду «Голд Стар». У рекомендованих нормах витрати «Голд Стар» не токсичний для бджіл та комах-опилювачів.
10 Червня, 2020 р., 17:08
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради доводить до відома мешканців громади та пасічників, що п. 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 (із змінами), передбачені виплати спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї, яка надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю.
10 Червня, 2020 р., 11:43
 Доводимо до відома юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців що проведення Дванадцятого регіонального конкурсу «Підприємець року Донецької області – 2020» продовжено до 01 липня 2020 року.
02 Червня, 2020 р., 17:31
Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за інформаційної підтримки Державної Установи “Офіс з просування експорту”, запрошує українські малі та середні підприємства хімічної промисловості до участі в серії ділових перемовин в рамках проведення торговельної місії у Турецькій Республіці, яка відбудеться 27-29 липня 2020 року у м. Стамбул.
02 Червня, 2020 р., 17:30
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради доводить до відома мешканців громади та сільськогосподарських підприємств, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 були затверджені зміни, що вносяться до постанови КМУ від 07 лютого 2018 року № 107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», якими визначені основні напрями та механізми надання державної підтримки для розвитку тваринництва. Ознайомитися із ПКМУ від 20.05.2020 № 395 можна за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/395-2020-%D0%BF
25 Травня, 2020 р., 15:44
З метою забезпечення широкого поширення інформації про можливості провідних підприємств країни та сприяння таким чином розширенню їх ділових контактів та зв’язків, Полтавська обласна державна адміністрація пропонує започаткувати ініціативу щодо обміну інформацією про можливості та пропозиції підприємств регіонів для її подальшого поширення серед бізнесу, установ та організацій.