Відділ інформує

Шановні експортери та бізнес-асоціації!

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

13:01 04.12.2020

Шановні мешканці громади!

Французька гуманітарна організація ACTED оголощує конкурс грантів для навчання в IT сфері особам (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають (в тому числі внутрішньо переміщені особи) на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній уряду України.

14:45 25.11.2020

Запрошуємо представників малого і середнього підприємництва до участі в Національній практичній конференції

03 грудня 2020 року о 10-00 в online-режимі (online-платформа ZOOM) проводиться Національна практична конференція «Малий та середній бізнес – як ефективна складова сталого розвитку економіки України» в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року № 120/5-19 (зі змінами). Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ).

12:21 24.11.2020

Увага! Попередження власників свійських тварин!

З метою забезпечення епізоотичного благополуччя та запобігання розповсюдження інфекційних захворювань диких та свійських тварин, особливо занесення збудника вірусу африканської чуми свиней (далі – АЧС) на територію області, усі господарства незалежно від форми власності, що займаються вирощуванням та розведенням свиней, зобов’язані дотримуватися профілактичних заходів щодо недопущення захворювання свиней на АЧС.

09:02 20.11.2020

Комісія починає приймати заяви та документи від претендентів на часткове відшкодування вартості установок індивідуального доїння молока

На виконання Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених для часткового відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 25.04.2019 № 447/5-19, зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 14 травня 2019 року за № 160/2873 (із змінами від 22.07.2020 № 778/5-20) (далі – Порядок), Донецькою облдержадміністрацією створено комісію щодо визначення господарств населення, що ведуть господарство на підконтрольній українській владі території Донецької області, в особі фізичних осіб – власників корів, які мають право на часткове відшкодування вартості придбаних установок індивідуального доїння молока, персональний склад якої затверджено розпорядженням голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 27.06.2019 № 652/5-19 (із змінами) (далі – Комісія).

16:54 11.11.2020

Про послуги Торгово-промислової палати України

Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області до відома зацікавленим сільгосптоваровиробників громади доводить лист Торгово-промислової палати України від 28.10.2020 № 2990/1.2 щодо надання послуг бізнесу, зокрема під час засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

11:19 05.11.2020

Шановні мешканці громади!

9 жовтня 2020 року відбулось позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо забезпечення проведення консультацій з представниками бізнесу та залучення до обговорення на місцях щодо функціонування закладів в умовах адаптивного карантину.

08:07 28.10.2020

Часткове відшкодування вартості установок індивідуального доїння молока

16:59 25.08.2020