Відділ інформує

01 Червня, 2021 р., 08:44
З 1 січня наступного року в Україні починає діяти державна програма, яка перетворюватиме малозабезпечених і довготривалих безробітних на підприємців. Механізми цієї програми були успішно апробовані в пілотному проекті «Рука допомоги», який був реалізований Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку в межах проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» у 2016-2019 роках. Тоді понад 230 довготривалих безробітних у трьох областях отримали безвідсоткову поворотну допомогу від держави на початок власної справи. Більше 90% з них успішно працюють і сьогодні.

29 Квітня, 2021 р., 15:48
Звіт незалежного аудитора Приватного акціонерного товариства "Аудиторська фірма "Аналітик"

09 Березня, 2021 р., 15:14
Виконавчий комітет Миколаївської міської ради Слов’янського району Донецької області інформує про наступне.
04 Грудня, 2020 р., 13:01
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

25 Листопада, 2020 р., 14:45
Французька гуманітарна організація ACTED оголощує конкурс грантів для навчання в IT сфері особам (перевага надається жінкам), які відносяться до найбільш вразливого населення та постійно проживають (в тому числі внутрішньо переміщені особи) на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній уряду України.
24 Листопада, 2020 р., 12:21
03 грудня 2020 року о 10-00 в online-режимі (online-платформа ZOOM) проводиться Національна практична конференція «Малий та середній бізнес – як ефективна складова сталого розвитку економіки України» в рамках реалізації заходів Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Донецькій області на 2019-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 07 лютого 2019 року № 120/5-19 (зі змінами). Основною метою конференції є визначення пріоритетних напрямків підтримки та розвитку малого і середнього бізнесу (далі - МСБ).