Відділ інформує

16 Вересня, 2019 р., 12:33
Доводимо до Вашого відома що з 25 по 28 вересня 2019 року у м. Кропивницькому відбудеться Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки “AgroExpo-2019”.

10 Вересня, 2019 р., 17:53
 Доводимо до відома мешканців Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, що  постановою Кабінету Міністрів України  від 7 лютого 2018 року № 107 (зі змінами), затверджено Порядок використання  коштів, передбачених у  державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), яким  передбачено  надання дотації на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого  в установленому порядку  молодняку великої рогатої худоби  до 13 місячного віку, який народився у господарствах  фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення  від  інших власників.

10 Вересня, 2019 р., 17:52
 Доводимо до Вашого відома, що 20 вересня 2019 року у м. Краматорськ за адресою: вул. Дружби, 6 (приміщення Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування) за участі Проекту IFC  «Аграрні розписки в Україні» відбудеться громадський форум «Фінансування на Сході: способи та можливості».  Під час проведення форуму сільгосптоваровиробники зможуть отримати детальну інформацію щодо можливостей залучення додаткового фінансування операційної діяльності за допомогою фінансового інструменту «Аграрні розписки».
09 Вересня, 2019 р., 16:25
В рамкахПлану заходів на 2019 рік щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, затвердженого розпорядженям Кабінету Міністрів України від 14.08.2019 № 657-р, передбачене державне стимулювання участі інститутів громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку України.
09 Вересня, 2019 р., 16:24
Постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 300 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів, який  визначає механізм використання даних коштів, які спрямовуються суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами.
23 Серпня, 2019 р., 13:46
Згідно з «Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності», що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 №130, СО ПАТ «Донбасенерго» «Слов’янська ТЕС» доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.
16 Серпня, 2019 р., 10:51
Доводимо до Вашого відома, що Закарпатська  обласна державна адміністрація, Закарпатська обласна рада, Ужгородська міська рада запрошує взяти участь у XVIII Міжнародній туристичній виставці-ярмарку «Тур’євроцентр – Закарпаття 2019», яка відбудеться 19 вересня 2019 року у    м. Ужгород (лист додається).

07 Серпня, 2019 р., 16:56
  До відома керівників сільськогосподарських підприємств, розташованих на території Миколаївської міської об’єднаної  територіальної громади!

07 Серпня, 2019 р., 16:45
В наслідок необачливості, халатності та часто через незнання правил пожежної безпеки виникає пожежа. Більшість пожеж на хлібних масивах виникає в наслідок необережного поводження з вогнем громадян, через іскри, які вилітають з вихлопних труб двигунів машин, тракторів, комбайнів, а також через пустощі дітей з вогнем. Із настанням сухої та спекотної погоди значно зростає вірогідність виникнення пожеж.

01 Серпня, 2019 р., 22:28
В серпні-жовтні 2019 року Програма ООН  із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі та Японії проведе 40 бізнес-тренінгів з розвитку навичок підприємництва. Партнер – Державна служба зайнятості України . Виконавцем навчальної програми є ТзОВ «АйКю Холдинг».