Публічна інформація

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", публічна  інформація - це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання  суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень.
Відповідно до статті 13 Закону України «Про доступ до публічної інформації» Виконавчий комітет Миколаївської міської ради є розпорядником інформації, що отримана або створена в процесі реалізації нею та її виконавчими органами своїх повноважень та виконання обов’язків, передбачених чинним законодавством, та яка знаходиться у володінні міської ради та її виконавчих органів.
Запит на  інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій або в іншій формі (поштою, факсом, по телефону, електронній пошті).
Письмовий запит подається в довільній формі.

ЗАКОНОДАВЧА БАЗА

Запит на інформацію має містити:

1) ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо  якого зроблено запит,  якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Запит на інформацію Ви можете направити

- на поштову адресу: 84182, м. Миколаївка , пл. Енергетиків, 2/14

(на конверті вказувати «Публічна інформація»);

- на електронну адресу: ispolkom@mk-otg.gov.ua;
       - телефаксом: (06262) 4-24-56;
       - за телефоном: (06262) 4-24-56;

- особисто: приймальня виконавчого комітету Миколаївської міської ради.