Стратегія розвитку

13 Жовтня, 2021 р., 09:26
12.10.2021 під головуванням першого заступника міського голови Володимира ПРОСКУНІНА відбулося перше засідання робочої групи з реалізації, моніторингу та актуалізації Стратегії розвитку Миколаївської міської територіальної громади. На засіданні були присутні: секретар міської ради Інна ПЕРЕСІЧНА, заступник міського голови Анатолій ЧЕНЦОВ, начальники управлінь та відділів виконавчого комітету Оксана БИСТРИЦЬКА, Юлія Карпенко, Людмила БУТКО; Валерій НІКІТІН, Світлана КОСЕНКО, Наталія ОСИПЕНКО, посадові особи виконавчого комітету міської ради Галина БІЛОУСОВА, Лілія ЛАШКУН, депутати міської ради Лілія КУЛІШ та Світлана КОПЛЯНОК, в.о. директора КП «Сервіскомуненерго» Валерій ЧЕРТАНОВ, представник СО ПАТ «Донбасенерго» Слов’янська ТЕС Антон ВЖЕЩ та члени молодіжної ради Олексій РОДІОНОВ та Вікторія ЗАДОРОЖНЯ.
13 Жовтня, 2021 р., 08:58
ПРОТОКОЛ No 01/21 засідання робочої групи з реалізації, моніторингу та актуалізації Стратегії розвитку Миколаївської міської територіальної громади
27 Вересня, 2021 р., 09:55
Вітаємо, жителі та гості громади! Під час святкування Дня міста Миколаївка за підтримки наших партнерів ГО "СТЕП" відбувся запланований комунікаційний захід, спрямований на інформування мешканців про Стратегію розвитку громади. Під час заходу всі зацікавлені мешканці отримали буклети із короткою інформацією про Стратегію із врахуванням наших спільних досягнень. У заході прийняли участь: міський голова Олександр ГАДЯЦЬКИЙ, заступники міського голови Володимир ПРОСКУНІН та Анатолій ЧЕНЦОВ, працівники виконкому, мешканці та гості громади! Ми вдячні всім за підтримку та сподіваємось на подальшу співпрацю!
24 Вересня, 2021 р., 13:31
                                                         Шановні жителі громади!