Відділ інформує

01 Грудня, 2020 р., 09:41
Питання реконструкції застарілого житлового фонду в Україні надзвичайно актуальне та потребує термінового вирішення на основі оновленої законодавчої бази із урахуванням існуючого досвіду.

12 Листопада, 2020 р., 16:17
                      Кабінет міністрів України  26.08.2020 прийняв Постанову  № 752
06 Жовтня, 2020 р., 16:09
Мінрегіон розпочав роботу зі створення «Альбому технічних рішень обладнання елементами доступності житлових будинків та громадських будівель і споруд», який має сприяти вирішенню проблем створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Альбом значно спростить процес проєктування житлових будинків та громадських будівель і споруд з урахуванням принципів безбар’єрності та зручності для маломобільних груп населення: людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з візками, маленьких дітей та ін. Доступність і зручність пересування на різних об’єктах соціальної інфраструктури є важливим фактором подолання ізольованості, допомагатиме великій кількості людей залишатися суспільно активними. Положення Альбому будуть базуватися на вимогах державних будівельних норм інклюзивності будівель і споруд, що діють з 2018 року. Планується, що Альбом стане посібником із забезпечення належного рівня безбар’єрності та доступності новобудов вже на етапі їх проєктування, а також розумного пристосування існуючих будівель при їх реконструкції, реставрації та капітальному ремонті з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

29 Вересня, 2020 р., 11:51
      Відповідно до нового законопроєкту №2280, містобудівну та землевпорядну документацію хочуть з'єднати.

28 Вересня, 2020 р., 16:48
             Реєстр доступний на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних за посиланням: data.gov.ua
22 Червня, 2020 р., 15:58
З метою урегулювання відносин у сфері розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до п.1 ст.16 Закону України «Про рекламу», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року  № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення Миколаївської міської ради від 26.05.2020 №14-XLII-8 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади», виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє наступне.
22 Червня, 2020 р., 11:05
20 червня 2020 року об 10-00 годині  в будівлі ЦНАП (м. Миколаївка вул. 50-річчя Словянської ТЕС, 29) відбулося чергове засідання комітету доступності. На засідання була запрошена секретар обласного комітету доступності Горбань О.С.

19 Червня, 2020 р., 09:58
17 червня Кабінет Міністрів України підтримав проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціальної захищеності осіб з інвалідністю», розроблений Мінрегіоном на виконання Плану організації підготовки проєктів актів, необхідних для забезпечення реалізації Указу Президента України «Про заходи, спрямовані на забезпечення додержання прав осіб з інвалідністю» від 12.02.2016 № 553.

15 Червня, 2020 р., 16:12
19 червня 2020 року о 10-00 відбудиться засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Засідання відбудиться в приміщенні ЦНАП, за адресою: м.Миколаївка, вул. 50-річчя Слов`янської ТЕС, 29.
27 Лютого, 2020 р., 17:08
На засіданні спеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради (секретар комітету доступності-Жидкова Л.Ф.) звітувала про роботу комітета за 2018-2019 роки. Була представлена презентація: «Проведення аудиту стану доступності об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в населених пунктах Донецької області».