Відділ інформує

22 Лютого, 2021 р., 08:06
Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проєкті містобудівної документації                 “Детальний план території для розміщення та експлуатації нежитлової будівлі кафе-закусочної в смт. Райгородок Слов`янського району Донецької області по вул. Східна, 6 «а»” та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.
09 Лютого, 2021 р., 16:22
Тепер громадяни можуть у спрощеному порядку ввести в експлуатацію, зокрема, збудовані (без оформлення дозвільних документів) у період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 року індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 квадратних метрів, за умови, що вони збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення.  З 18 січня 2019 року не потрібно отримувати в органах містобудування та архітектури довідки щодо відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм!   «Будівельна амністія» 2018 року стане у нагоді тим, хто хотів, але не зміг оформити дозвільні документи на будівництво у зв’язку з відсутністю в населеному пунктів затвердженої містобудівної документації (генерального плану населеного пункту та/або детального плану території (ДПТ)).
12 Січня, 2021 р., 16:19
На сайті Кабінету Міністрів України опубліковано дві постанови Уряду, прийняття яких було першим кроком завершального етапу реформи містобудівної сфери.

21 Грудня, 2020 р., 10:19
Міністерство розвитку громад і територій ініціює відновлення дії Постанови КМУ № 553 «Про порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю».
01 Грудня, 2020 р., 09:41
Питання реконструкції застарілого житлового фонду в Україні надзвичайно актуальне та потребує термінового вирішення на основі оновленої законодавчої бази із урахуванням існуючого досвіду.

12 Листопада, 2020 р., 16:17
                      Кабінет міністрів України  26.08.2020 прийняв Постанову  № 752
06 Жовтня, 2020 р., 16:09
Мінрегіон розпочав роботу зі створення «Альбому технічних рішень обладнання елементами доступності житлових будинків та громадських будівель і споруд», який має сприяти вирішенню проблем створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Альбом значно спростить процес проєктування житлових будинків та громадських будівель і споруд з урахуванням принципів безбар’єрності та зручності для маломобільних груп населення: людей з інвалідністю, літніх людей, батьків з візками, маленьких дітей та ін. Доступність і зручність пересування на різних об’єктах соціальної інфраструктури є важливим фактором подолання ізольованості, допомагатиме великій кількості людей залишатися суспільно активними. Положення Альбому будуть базуватися на вимогах державних будівельних норм інклюзивності будівель і споруд, що діють з 2018 року. Планується, що Альбом стане посібником із забезпечення належного рівня безбар’єрності та доступності новобудов вже на етапі їх проєктування, а також розумного пристосування існуючих будівель при їх реконструкції, реставрації та капітальному ремонті з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

29 Вересня, 2020 р., 11:51
      Відповідно до нового законопроєкту №2280, містобудівну та землевпорядну документацію хочуть з'єднати.

28 Вересня, 2020 р., 16:48
             Реєстр доступний на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних за посиланням: data.gov.ua
22 Червня, 2020 р., 15:58
З метою урегулювання відносин у сфері розміщення об`єктів зовнішньої реклами на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади, відповідно до п.1 ст.16 Закону України «Про рекламу», Постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 року  № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення Миколаївської міської ради від 26.05.2020 №14-XLII-8 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Миколаївської міської об’єднаної територіальної громади», виконавчий комітет Миколаївської міської ради повідомляє наступне.