Відділ інформує

27 Лютого, 2020 р., 17:08
На засіданні спеціаліст відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Миколаївської міської ради (секретар комітету доступності-Жидкова Л.Ф.) звітувала про роботу комітета за 2018-2019 роки. Була представлена презентація: «Проведення аудиту стану доступності об`єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури в населених пунктах Донецької області».

21 Лютого, 2020 р., 08:25
27 лютого 2020 року о 10-00 відбудиться засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення. Засідання відбудиться в приміщенні ЦНАП, за адресою: м.Миколаївка, вул. 50-річчя Слов`янської ТЕС, 29.  Запрошуються всі небайдужі мешканці для розгляду питань виявлення, усунення перепон та бар’єрів, що перешкоджають забезпеченню прав і задоволенню потреб осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, у тому числі щодо доступу ними до об`єктів громадського та цивільного призначення, благоустрою, транспортної інфраструктури, освіти, культури  тощо.
15 Січня, 2020 р., 09:52
У зв`язку з непорозуміннями які виникають при реєструванні нерухомості в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, виконавчий комітет Миколаївської міської надає перелік вулиць, назви яких були змінені.
20 Грудня, 2019 р., 08:15
З 01.12.2019 року набрав чинності ДБН В.2.2-15:2019 Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення.

17 Грудня, 2019 р., 17:59
З 24 грудня 2019 року в Україні почне повноцінно працювати Електронний кабінет забудовника, який надаватиме адміністративні послуги для будівництва об’єктів незначного класу СС1. Людям, які хочуть збудувати об’єкти, які відносяться до незначного класу наслідків і будуються за декларативними процедурами – приватний будинок, гараж, господарська будівля чи кав’ярня, — відтепер не потрібно проходити через гіркі кола бюрократії, щоб задекларувати будівництво. Через Електронний кабінет забудовника, з 23 послуг, які надає Державна архітектурно-будівельна інспекція, люди отримуватимуть 9, які користуються найбільшим попитом. 12 грудня Мін’юстом було зареєстровано Наказ Мінрегіону «Про затвердження Порядку функціонування електронного кабінету у сфері містобудівної діяльності», який набере чинності з дня офіційного опублікування.

22 Листопада, 2019 р., 16:48
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» № 199-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 17 жовтня 2019 року.
21 Жовтня, 2019 р., 10:35
Згідно Закону України № 132-IX  від 20.09.2019  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні»  в  Законі України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 34, ст. 343 із наступними змінами) виключена стаття 40 (Пайова участь у розвитку інфраструктури населеного пункту).
15 Жовтня, 2019 р., 15:16
Основними завданнями комітету доступності є:   забезпечення та здійснення громадського контролю щодо відповідності житла, будівель і споруд, у тому числі громадського, спортивного, культурного призначення, місць відпочинку, засобів зв’язку та інформації, дорожньо - тротуарної мережі вимогам чинних будівельних норм.
26 Вересня, 2019 р., 11:58
Відповідно до постанови від  02.09.2019 № 829 Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства перейменували на Міністерство розвитку громад та територій України.