Як звернутися до міського голови?

Звернутись до Миколаївського міського голови громадяни можуть :

•    Написавши звернення (зразок) та надіславши його поштою за адресою: 84182, Донецька область, Слов’янський район, м. Миколаївка пл. Енергетиків 2/14 .

Або, надіслати звернення електронною адресою: ispolkom@mk-otg.gov.ua.

•   В ході проведення особистого прийому громадян міським головою та його заступниками. Для мешканців с.Рай-Олександрівка, с.Малинівка , с.Никонорівка, с.Оріхуватка проводяться виїзні прийоми громадян міським головою та його заступниками. З графіками виїзних прийомів можна ознайомитись у розділі Звернення громадян ► Графіки прийомів громадян, або за посиланням.

Порядок розгляду письмових звернень громадян у Миколаївськоій міській раді, затверджений рішенням виконкому від 23.04.2020 № 93 “Про затвердження Порядку розгляду письмових звернень громадян у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради».

На вимогу громадянина, який подав звернення до міської ради, на першому аркуші копії звернення (у разі її наявності) проставляється реєстраційний штамп, дата надходження та реєстраційний індекс звернення.

Телефон для довідок:  4-24-56.