Як звернутися до міського голови?

Порядок розгляду письмових зверненнь громадян у виконавчому комітеті Миколаївської міської ради затвердженно рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 18.06.2021 № 476

Звернутись до Миколаївського міського голови громадяни можуть :

•    Написавши звернення (зразок) та надіславши його поштою за адресою: 84182, Донецька область, Слов’янський район, м. Миколаївка пл. Енергетиків 2/14 .

Або, надіслати звернення електронною адресою: ispolkom@mk-otg.gov.ua.

•   В ході проведення особистого прийому громадян міським головою та його заступниками. Для мешканців смт.Райгородок, с.Рай-Олександрівка, с.Малинівка , с.Никонорівка, с.Оріхуватка проводяться виїзні прийоми громадян міським головою та його заступниками. З графіками виїзних прийомів можна ознайомитись у розділі Звернення громадян .

На вимогу громадянина, який подав звернення до міської ради, на першому аркуші копії звернення (у разі її наявності) проставляється реєстраційний штамп, дата надходження та реєстраційний індекс звернення.

Телефон для довідок:  4-24-56.